Светлосна Терапија УВ Ламба-Слободен 10000 Лукс: Лесно@Home Дрво Светлосна Терапија на Енергија Светилка | Sun Светилка со 3 Боја се Прилагодува Осветленоста Нивоа Тајмер
Свеж

Светлосна Терапија УВ Ламба-Слободен 10000 Лукс: Лесно@Home Дрво Светлосна Терапија на Енергија Светилка | Sun

DEN 862.80

Достапно е за нарачката

Нашата светлина, може да се користи во канцеларија, дома и додека патуваат.Преку посебен виси дупка на грбот, Светлосната Терапија Светилка може да се закачи во зависност од вашите потреби.????Широк спектар на светлина replicates сончева светлина : го имитира сончева светлина, со обезбедување на широк спектар светлина од 200 Lux да 10000 Lux во Топла жолта, Топло бела и бели бои.Ултра-тенок и компактна големина го прави лесен за носење, чување и место во еден достапни место.Одлична за дипломирање, роденден, Денот на Мајката, партиски, или какви било други давање на подарок прилика[email protected] е обезбедување на високо квалитетни производи за потрошувачи за многу години.Да се задоволат потребите на различни расположенија и околини. ????Пренослив дизајн и виси : Оваа Светлина Терапија Светилка е едноставна и единствена во дизајн и лесен за ракување.Вграден-во интелигентни тајмер, можете да поставите било која сума на времето во минути во секоја сцена за автоматски да се заклучи вашиот Лесно@home Светлина Терапија. ❄️Зајдисонце Режим,Интелигентни тајмер и мемориска функција : По изборот на мека зајдисонце режим, светлата ја заматува над 20 минути период, додека тој полека згаснува надвор, совршено прикажување една вечер зајдисонце. ????Подобрување на расположение и енергија : поголем прозрачна површината ви дава повеќе сила и осветленоста, што им помага да го подобрите вашето расположение предизвикани со внатрешна изолација, дождливите денови, џет заостануваат и смена на работа. ????Подобар избор : добијат LED терапевтски светилка, Прирачник за Корисникот и Моќ Adapter.Ние сме толку сигурни дека ќе љубов оваа производ што ние нудиме 1 година Квалитетот на ПРОИЗВОДОТ.6 нивоа на осветленост може да се прилагоди брзо, додека брзо можете да ги прилагодите на бараната осветленост од 5% до 100% со едноставно задржување на "Stepless Затемнување".Мемориската функција ќе ја запомните вашата светлина изборот и да ви помогне да го вклучите светлото брзо со претходната осветленост и боја поставката што се користи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.