Смит и Внук Нема Осилото Првично Брише (Кутија од 50 Брише)
Свеж

Смит и Внук Нема Осилото Првично Брише (Кутија од 50 Брише)

DEN 480.00

Достапно е за нарачката

Ја штити кожата од инконтиненција, траума на кожата од лента соголување, триење, го намалува потенцијалот за stinging.Латекс, конзерванс, алкохол, мирис-слободен формула.Противалергиски, стерилни формула.Брзо сушење, се протега на облекување носат време.Транспарентен покриеност обезбедува визуелна инспекција на кожата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.