WOKOTO 6Pcs Помине Уметност Печат Плочи Комплет Со Цвет Пеперутки се Зголеми Птица Image Templates Печат Помине Уметност Алатки
Свеж

WOKOTO 6Pcs Помине Уметност Печат Плочи Комплет Со Цвет Пеперутки се Зголеми Птица Image Templates Печат Помине

DEN 215.76

Достапно е за нарачката

【Пакет Содржина】6 Pcs различни дизајни помине уметност печат образец слика плочи.Секој шаблон содржи различни видови на модели, како што се Цвеќиња, Пеперутки, Животни, Остава, Чипка и повеќе. 【Високо Квалитетен Материјал】Плочи се направени од високо квалитетни Нерѓосувачки Челик со заштитна сина филм, кој е издржлив и цврсти доволно, не-токсични и безбедно, не е лесно да исчезнат, ' рѓа и да се деформира.Сенди рабови, нема повредени кога играте, тешки доволно, одлична инвестиција за било помине уметност колекција. 【Совршена Големина】Целосна помине слики мерка 1.5 cm x 2cm (0.59 во x 0.78 во ), целата плоча мерки 6cm X 12cm (2.36 во X 4.72 во), лесно да се печат и трансфер. 【Лесно да се Работи】 Умерена длабочина да се печат, гравирани доволно длабоко.Тоа е лесно да се работи, од страна на двете почетници и искусни помине уметници.Не се толку длабоки што завршуваат со екстра полски на дупка со врз вашите нокти. 【Апликации】Не ограничувајќи се на какви било видови на нокти, на доградба на акрилни нокти, вештачки нокти, природни нокти, гел ноктите проширување.Работи одлично на голи нокти или УВ гел лак.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

MOOG K440032 Pitman Рака
Свеж
MOOG K440032 Pitman Рака
Достапно е за нарачката
DEN 887.52
Оценка на купувачите: