18 Пакети Фолија Помине Paillette Чип, EBANKU Фолија Помине Снегулки Sequins Фолија Помине Чип Сјајот Помине Уметност Дизајн Декорација Со Собереш Tweezer
Свеж

18 Пакети Фолија Помине Paillette Чип, EBANKU Фолија Помине Снегулки Sequins Фолија Помине Чип Сјајот Помине

DEN 239.76

Достапно е за нарачката

ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 1 сет со 12 мрежи помине фолија шушка + 2 ролни од злато foils & 2 ролни од сребро foils + 1 мешавина на злато фолија лажен & 1 тенџере на сребрена фолија лажен + 1 собереш tweezer. 12 бои на фолија помине чипови вклучувајќи сребрена, златна, кафеава бакар, виолетова, црвена, розева, сина, зелена, црна, итн.Широко боја варијанти, кои може да се задоволени сите помине уметност потреби.БЕЗБЕДНОСТ УВЕРУВАЊЕ : Tingbeauty помине фолија снегулки се направени од калај фолија која е супер меки, лесно да се искинале и втиснати во чип или во прав, и блескава површина на виножито рабови, убава и шик, даде повеќе луксузни чувства.не се токсични, без мирис, кој безбедно да се носат на кожата.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Секој фолија помине чипови доаѓа спакувана во транспарентна кутија, лесен за користење, носење и чување.По лекување на база на грб, а потоа се применуваат гел лак, користете tweezer да се стави на парчиња на вашите нокти, конечно оди на запечатување со врвот грб.Боите се покаже преку акрил и polygel убаво - се допаѓа сјајна светла метален foils.ПОВЕЌЕ USAGES : Убава фолија чипови поставите совршен за примена на UV гел ноктите, на доградба на акрилни нокти, природни нокти, ноктите совети, гел лак, гел или акрил помине во прав, итн.И, исто така, може да биде украсена керамика, картички, торби, чаши, гитари, смола изработка или било DIY работи.Погоден за лична и ноктите салони.КВАЛИТЕТ ПО-продажба на УСЛУГИ : Ако не сте 100% задоволни со нашите производи или имате било какви прашања, молам контактирајте ме, 24 часа услуги на клиентите поддршка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.