L'ARL GMVOI Бања Додаток во Собата,4 Парче Бања Оркестарот Додатоци Поставува Заврши со Сапун Фармацевт,Држач, Четка за заби,Бања Гимнастик,Сапун Сад за Бања Суета Countertop
Свеж

L'ARL GMVOI Бања Додаток во Собата,4 Парче Бања Оркестарот Додатоци Поставува Заврши со Сапун Фармацевт,Држач,

DEN 623.76

Достапно е за нарачката

✔️ БАЊА ПРИБОР СЕТ ПАРЧЕ 4 : Вклучува 1 x сапун фармацевт,1 x држач, четка за заби,1 x бања гимнастик и 1 x сапун јадење.Организирајте ги вашите countertop лесно,да ги задржи вашите бања чисто,уредно и уреден. ✔️ ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ & ПУМПА : Нашата бања додаток во собата е направен од смола што потсетува на природен камен,да ги споредиме со кршливи стакло,creamic и пластика,тоа е убаво тежина,цврсти и издржливи.Со квалитет фармацевт пумпа,што не се фрустрирачки becasue на ' рѓа и течење. ✔️ ЕДНОСТАВЕН ДИЗАЈН : Оваа бања поставува додатоци има едноставно дизајн со голема функционалност,беж боја е релативно неутрален,ќе работат и многу различни бања ѕид,и комбинирање на уникатни линии се направи вашата бања повеќе класичен и елегантен. ✔️ СОВРШЕН ПОДАРОК : Тие се Добро спакувани во кутија,што е добар за подарок за вашиот љубовници,семејство,пријатели,свадба или куќа затоплување,додадете живот да се бања со оваа бања суета countertop додатоци во собата. ✔️100% УСЛУГАТА ВЕТУВАЊЕ : Ако за било какви прашања со овој беж бања додатоци во собата ,љубезно ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со нас пред повратни информации,ние ќе ви обезбедиме 100% задоволство услуга и ветување за целосна наплата или бесплатен замена, ако незадоволство.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.