MODA Спа Првично и Сјај за Полнење, Вклучува, Ексфолиране, Чистење и Навлажнувачки Четки, Нане
Свеж

MODA Спа Првично и Сјај за Полнење, Вклучува, Ексфолиране, Чистење и Навлажнувачки Четки, Нане

DEN 359.76

Достапно е за нарачката

ЗАВРШИ 3 ДЕЛ ПОЛНА ГОЛЕМИНА СПА ЧЕТКА за ПОСТАВУВАЊЕ Направи секој ден spa ден со оваа четка дуо.Се користи во врска со вашите омилени лицето и чистење на производи, MODA Спа Комплет држи вашата кожа чиста, јасна и блескав.Поставете ги вклучува следните четки - Ексфолиране, Чистење и Навлажнувачки.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ - Кој нашите трајни водоотпорен СВИЛА-ДОПИР се справува со што се овозможува максимална контрола за лесен процес за апликација.ВЕГЕТАРИЈАНСКАТА И без СУРОВОСТ - Неверојатно мека, високо-квалитетни, комерцијален синтетички филамент комбинација, која крева прав, креми, и течности ефикасно оставајќи минимална отпад.Совршен четка во собата за примена, спојувањето и сенчење.РЕЦИКЛИРААТ ЧЕТКИ - Ние создаваме нашите производи со животната средина во умот, што е причината за сите наши MODA Шминка Четки може да се рециклираат.ГАРАНЦИЈА - Ние постојано се стремиме да се обезбеди врвен квалитет шминка четки.MODA четки имаат 2-годишно Ограничена Гаранција за било производство на дефект.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

MOOG K440032 Pitman Рака
Свеж
MOOG K440032 Pitman Рака
Достапно е за нарачката
DEN 887.52
Оценка на купувачите: