LimoStudio 2 Пакети на Фотографија Флуоресцентни широк Спектар Крушка, 105 Вати, 6500 Kelvin бел ден Неутрален Тон, Заштеда на Енергија CFL Крушка, Фото, Видео Студио, LMS121
Свеж

LimoStudio 2 Пакети на Фотографија Флуоресцентни широк Спектар Крушка, 105 Вати, 6500 Kelvin бел ден Неутрален

DEN 717.60

Достапно е за нарачката

Содржина : [2 pack] широк Спектар на Светлина за Осветлување Сијалица 105 W Фото CFL 6500 K бел ден Избалансирани Чиста Бела.Заштеда на енергија Спирала CFL Сијалица : Заштедува енергија и до 80%.E26/E27 Стандард Редовни Завртка База Големина / Температура на Бојата : 6500 K. 105 W : е Еднакво на 400 W Редовни Блескаво Сијалица Излез.Стил : Спирала / Светилка На Ѕвонење : Бел Ден.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

MOOG K440032 Pitman Рака
Свеж
MOOG K440032 Pitman Рака
Достапно е за нарачката
DEN 887.52
Оценка на купувачите: