2 Парчиња Милениче Птица Папагал Храна Чинии Мали Животни Фидер Сад Основните Јадење Погодно Виси Сад за Мала Птица Папагал
Свеж

2 Парчиња Милениче Птица Папагал Храна Чинии Мали Животни Фидер Сад Основните Јадење Погодно Виси Сад за Мала

DEN 215.76

Достапно е за нарачката

ГОЛЕМИНА : храната сад е околу 4.72"L x 2.76"W x 1.38"H, погоден за папагал, cockatiel и други мали средни птици.МАТЕРИЈАЛ : Птица храна чинии се направени од високо квалитетни ПВЦ пластика.не-токсични, без хемиски компоненти, безопасни, безбеден за сите птици.ДИЗАЈН : Во сад може да го прикачите безбедно на повеќето жица птица кафези, универзална клипови кои цврсто држете го садот врз кафез без да се оштети.ЛЕСЕН за УПОТРЕБА : Тоа може да висат со птица во кафез, обично, исто така може да се користи како фидер се користи за храна како ви се допаѓа.СОВРШЕН ПОДАРОК : одличен подарок за вашиот птица, поттикнување на природни чешлање однесување, држење на вашето домашно милениче да се забавуваат и разрешување на досада.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.