Делукс Брада Кротењето на Нафта од страна на Livana, 60ml, ОУ Кошер Заверена на Оптимално Чешлање Масло за Помека Бради
Свеж

Делукс Брада Кротењето на Нафта од страна на Livana, 60ml, ОУ Кошер Заверена на Оптимално Чешлање Масло за Помека

DEN 239.76

Достапно е за нарачката

ИСКЛУЧИТЕЛНА ГРИЖА – Livana Природни Делукс Брада Кротењето на Нафта обезбедува премија сите природни состојки за да им помогне го задржи скитници whiskers под контрола, оставајќи вашиот лицето косата мека и да се управува.ПОВЕЌЕ намени – Нашите Делукс Брада Кротењето Масло штити и moisturizes било брада, moustache или други фацијални влакна, омекнување вашиот whiskers како тоа работи и кршење на вашата брада е немирен дух.СИТЕ ПРИРОДНИ Livana Природни Делукс Брада Кротењето Масло не содржи груби хемикалии, вештачки мириси или боја, само слатка мешавина на чисти етерични и превозникот масла, заедно со Витамин E и сите природни мириси.Произведено ВО САД – Секој од нашите Livana Природни производи се произведени исклучиво во сад користејќи најквалитетни состојки на располагање. 100% Livana Природни ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА ако не се целосно задоволни со вашето купување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

MOOG K440032 Pitman Рака
Свеж
MOOG K440032 Pitman Рака
Достапно е за нарачката
DEN 887.52
Оценка на купувачите: