Маестро е Класичен Брада Миење (Разиграните, 8 Унца)
Свеж

Маестро е Класичен Брада Миење (Разиграните, 8 Унца)

DEN 622.80

Достапно е за нарачката

Посебна формула со нежни Сулфат-Слободен брада и кожата климатизација агенти.Формулиран со Еукалиптус, Рузмарин, & Смрека Бери за invigorating искуство.На пенење акција е додаден да ги надградат своите перформанси и да ви донесе назад во време кога чистење беше забавно.Помага да се исчисти далеку било производи и вишокот на масло, додека навлажнувачки и чување на лицето косата мека.Помага да се исчисти далеку било производи и вишокот на масло, додека навлажнувачки и чување на лицето косата мека.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.