Допрете Вежба Малку 6.35 mm Тема Поправка Алатка Деликатна Вежба Малку за Внатрешни Чип Отстранување(High Speed Челик 4341 Злато M6 Еден)
Свеж

Допрете Вежба Малку 6.35 mm Тема Поправка Алатка Деликатна Вежба Малку за Внатрешни Чип Отстранување(High Speed

DEN 1538.40

Достапно е за нарачката

Ние обезбедува 5 различни видови на допрете го вежба малку да ги задоволи различните потреби.На вежба интегриран со функцијата на внатрешна чип отстранување.Нежен и практични, висока цврстина, цврста и силна.Со 15mm достапни должина,на вежба малку е погодна за многу работи.Рака допрете го вежба малку е изработени од high speed челик,трајни и има долг животен век.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.