Б. играчки со Battat B. Играчки – Редење Прстени – Текстура Прстен Сложувач за Бебиња – Бебе Играчки Не-Токсични – Раниот Развој Играчки
Свеж

Б. играчки со Battat B. Играчки – Редење Прстени – Текстура Прстен Сложувач за Бебиња – Бебе Играчки Не-Токсични

DEN 215.76

Достапно е за нарачката

Детството класичен играчка : на редење пресврт на вистински класик со 5 текстура прстени за да оџакот било кој начин ви се допаѓа!.Сетилните играчка : допир, се изгради или џвакање на 5 различни прстени и откријте различни материјали, бои и текстури.Дрвото Зелената е дури и squeezable.Двојки како бебе tether!.Природата инспириран дизајн : земајќи ја својата инспирација од благотворно уметност, која е камен-редење, оваа убавина е само еден од cutest редење играчки таму.Мали раце пријателски : На Twistable портокал песочни на врвот сè држи заедно.Сите парчиња се Супер лесен и лесно да се сфати и задржете.Магацинот до забава : untwist портокал песочни на врвот и да се види вашето бебе да се откријат различни начини на игра.Се изгради некоја ознака за место, рамнотежа нив на вашата глава, ги носи како накит или дури и како очила за игра на ѕиркаат-a-boo.Учење играчка : помага да се развие бебето е љубопитност и воведување на него да се првите фази на решавање на проблемите, на врвот на помагајќи да се изгради силна казна и бруто-моторните вештини, како и рака-око координација.Возраст Димензии се 9"(H) x 6"(diam.).Б.Моќен : we.Org добива дел од продажбата од секој Б. купиле Играчка.Сигурен : Battat е едно семејство во сопственост на компанијата која е основана во 1897 година. Ниво На Вештина : Почетник.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.