ИРИС САД 32 Четвртиот Weathertight Пластични Складирање Бин Tote Организирање на Сад со Трајни Капак и Печат и Безбедна Latching Токи, 4 Пакет
Свеж

ИРИС САД 32 Четвртиот Weathertight Пластични Складирање Бин Tote Организирање на Сад со Трајни Капак и Печат

DEN 2279.76

Достапно е за нарачката

WEATHERTIGHT – ИРИС САД Weathertight Тешки Пластични Складирање Бин Tote Организирање на Сад со Трајни Капак и Печат и Безбедна Latching Токи има висок квалитет тешки печати во капаци за зачувување и заштита на вредните предмети и важни документи.На тешки складирање бин создава вакуум-како средина во рамките на чување сад tote блокирање од влага, прашина, и инсекти.ТОКА ДО LATCHING – На тешки мулти-тока кутија брави силно и безбедно врз трајни капак, која ги одвојува од внатре и од надвор.Совршен за облека за складирање, чување на документи, храна за складирање, лов и опрема за складирање, кампување опрема за складирање, алатка за складирање, камион на чување и други големи предмети.МАГАЦИНОТ за НИВ – Тешки Пластика Контејнер за Складирање Бин Tote има вдлабнатини на капакот и телото да се создаде безбедна редење искуство.ИРИС САД тешки капак-тело изградба осигурува стабилност на магацинот безбедно за лесно се движат и да се зачува простор во вашиот дом, стан, condo, и во вашиот автомобил и камион.ЗЕЛЕН КРУГ ЗАВЕРЕНА и BPA FREE ПЛАСТИКА – Заверена од Зелен Круг за еколошки пластични тешки складирање сад.Тоа е, исто така, BPA-Free пластика.Голема корист за организирање на провизии со зачувување и заштита на ориз, брашно, конзервирана стоки, зачини, зачини, овошје, тестенини, храна за миленичиња, и др.Произведено ВО САД со ГЛОБАЛНАТА МАТЕРИЈАЛИ - ИРИС САД, тешки пластични Buckled Lidded Складирање Бин Tote е совршен за чување организатор што можат да се соберат сите ваши елементи безбедно со трајни, тешки полипропилен материјал произведен во САД.Исто така проверете нашата целосна селекција за максимална складирање и организација : 16, 26.5, 30, 44, 60, и 70 Четвртиот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.