Carlisle 34103303 Bronco Круг Отпад Сад Капак, 32 гал, Црна
Свеж

Carlisle 34103303 Bronco Круг Отпад Сад Капак, 32 гал, Црна

DEN 600.72

Достапно е за нарачката

Цврстата Конструкција – Висока јачина на пластични ѕидови и двојно засилен стрес ребра го издржат секојдневна употреба во комерцијални средини.Храна Безбедно – NSF уверение за контакт со храна обезбедува рентабилно алтернатива за голем храна првично и садовите за складирање.Ергономски Рачки – Интегрирана Удобност Крива рачки нудат удобно зафат додека помошник рачки на база овозможи безбедна маневрирање за надземни ѓубрето.Тесни Запечатување Капаци – Доаѓаат во различни стилови, секој капак (се продаваат одделно) ви нуди безбедна се вклопуваат да се задржи мириси и contaminates надвор.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

MOOG K440032 Pitman Рака
Свеж
MOOG K440032 Pitman Рака
Достапно е за нарачката
DEN 887.52
Оценка на купувачите: