Заварување Престилка+Готвење Печење Поставете Деца Подарок+Лабораторија За Мерење На Стакло Beaker Сет
Свеж

Заварување Престилка+Готвење Печење Поставете Деца Подарок+Лабораторија За Мерење На Стакло Beaker Сет

DEN 2975.28

Достапно е за нарачката

Заварување со Престилка Kevlar Крои Идеален за Woodworkers, Blacksmiths, Gardeners, Механика, BBQ Тешки Прилагодливи S XXXXL.Готвење Печење Поставете Деца Подарок - Безбедно кујна Комплет со Чување, 35 парче Полна Големина Готвење Постави за Деца од Суштинско значење Помлад Прибор.Лабораторија за Мерење на Стакло Beaker Set - Borosilicate Стакло Beaker со Рачка и портата,3 Големини 300 ML, 500 ML, и 1 L, Висока и Ниска Температура Отпор.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

MOOG K440032 Pitman Рака
Свеж
MOOG K440032 Pitman Рака
Достапно е за нарачката
DEN 887.52
Оценка на купувачите: