SD UHS-II Dual-Слот за Мемориска Картичка Читателот со ProGrade Дигитални | USB 3.2 Генералот 2 за Професионални Режисери, Фотографи & Креаторите на Содржина
Свеж

SD UHS-II Dual-Слот за Мемориска Картичка Читателот со ProGrade Дигитални | USB 3.2 Генералот 2 за Професионални

DEN 1919.76

Достапно е за нарачката

СТОРИ ПОВЕЌЕ ОД ОНА што ТЕ САКАМ : Бидејќи Pro Grade Дигитални™ USB 3.2 Генералот 2 Dual-Слот за SD™ UHS-II читач за мемориска картичка трансфери вашите податоци на молња брзина - до 1.25 GB/s (10 Gb/s) од двете картички истовремено - ќе можат да поминуваат повеќе време во создавање и помалку време за чекање на преземања.ДИЗАЈНИРАН ЗА ЖИВОТ НА ПАТОТ : Каде и да одите, вашиот вклучени лепило метална плоча придава на магнетна картичка читач на вашиот лаптоп за да се создаде компактна мобилни работна станица.Насочат на вашиот работен тек на mountaintop, backseat на возење, или било каде на друго место во вашиот живот потребно за вас.ПРО НИВО на ДОВЕРБА : Кога успехот зависи од вашиот опрема, ви треба многу најдобри.На Pro Grade Дигитални SD UHS-II читач на картички е стручно конструиран за да се надмине конкуренцијата како најсилната алка во вашата фотографија, видео, аудио или дигитални слики тек на работа.ИЗГРАДЕН ПОДОБРО : На Pro Grade Дигитални Двојна SD UHS-II читач за мемориска картичка е прецизност и е произведен да outlast најтешките услови што може да се фрли во него и се уште се изврши побрзо од останатите. Refresh Pro™ е овозможено, тоа никогаш не било полесно да се обезбеди оптимална ефикасност од вашиот Pro Grade Digital мемориски картички.ЦЕЛ СЕГА да се ДОБИЕ ЕДНА ИНДУСТРИЈА-ВОДЕЧКИ 2 годишна ГАРАНЦИЈА : Pro Grade е непоколеблива заложба за најдобра услуга, квалитет и сигурност, значи сте покриени со 2-годишна гаранција.Ако нешто тргне наопаку, ние ќе го замени, поправка или враќање на вашиот предмет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

MOOG K440032 Pitman Рака
Свеж
MOOG K440032 Pitman Рака
Достапно е за нарачката
DEN 887.52
Оценка на купувачите: