Rubbermaid Комерцијални Производи-FG269288 Тенок Џим Шише и Може да Рециклирање Капак - Кафеава
Свеж

Rubbermaid Комерцијални Производи-FG269288 Тенок Џим Шише и Може да Рециклирање Капак - Кафеава

DEN 575.76

Достапно е за нарачката

Лесен и хигиенски пристап за рециклирање.Сите врвови одговара на 3540, 3541, 3554 контејнери.Заменлив, колор-кодирани блузи промовира отпад поделба. 11.5 инчи долг од страна на 20.5 инчи, широк од 2.75 инчи висок. 1.019 фунти.Направен во САД.Поттикнување отпад сепарирање и рециклирање со заменлив, колор-кодирани блузи.Се Вклопува Rubbermaid Тенок Џим Контејнери.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.