Mergorun Хоризонтална 8мм Доведе Завртка &L300mm Вратило Оптичка Оска&Перница Блок Лежишта Слајд Блок со Двојна Железнички Вратило Поддршка и Флексибилни Вратило Спојка ?
Свеж

Mergorun Хоризонтална 8мм Доведе Завртка &L300mm Вратило Оптичка Оска&Перница Блок Лежишта Слајд Блок со Двојна

DEN 717.36

Достапно е за нарачката

Завртка затворање.Доведе Завртка се користат за алатни машини, како 3 D печатење.Вратило Оптичка Оска погоден за видови на електронска опрема/водич бар, се вози вратило, столб.Имајќи Перница Блок имаат одредени носивоста, може да се одржи во обичните прецизност багажник, силна адаптибилност, а широко се применува.Вратило Спојка се користи за да се поврзете на повлекува моторни и завртка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

MOOG K440032 Pitman Рака
Свеж
MOOG K440032 Pitman Рака
Достапно е за нарачката
DEN 887.52
Оценка на купувачите: