SHENGRD СТП Кожа Плоштадот Пен Носителот Повеќе Решетки Пен Носителот на Купот на Десктоп Канцелариски Складирање благајните Додатоци Складирање Кутија (Црн) (Бел мер
Свеж

SHENGRD СТП Кожа Плоштадот Пен Носителот Повеќе Решетки Пен Носителот на Купот на Десктоп Канцелариски Складирање

DEN 290.40

Достапно е за нарачката

кожа биро организатор, 8.0" L x 3.9" W x 4.1" H, 3 различни прегради може да се одржи разни канцеларија биро или дома додатоци.ножици ,далечински контроли , мобилен телефон, пенкало /моливи, имајте хартија, име карти и кои било други clutters, исто така, е добар идеален како носител за ставање makeups, четки или jewelries, доста лесно и изгледа убаво, и расчистуваме нередот на вашиот монитор.На високо-Одделение за Складирање Кутија : KINGFOM биро организатор кутија се идеални за украсување канцеларија, дома, хотел, училиште или било каде треба едноставно решение за складирање.Ова е една од добар избор за пријатели и семејства за да ја прати како подарок, но исто така и за компанијата сувенири.Стилски Дизајн Молив Носителот - Стилски дизајниран со бела stitched детали, поделени во 3 сектори со мала фиока, многу видови на совршена боја за да изберете за појавување на вашата различни барања.Функционална Оркестарот Кутија : Тоа е совршен за да се држи сите пенкала, моливи,.Издржливи Маса Организатор : Површината е направен од висок квалитет на СТП кожа со МЕДИЈАПАН структура, внатрешни работи и на дното се направени од мека фланелен боксери, удобен и еколошки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

MOOG K440032 Pitman Рака
Свеж
MOOG K440032 Pitman Рака
Достапно е за нарачката
DEN 887.52
Оценка на купувачите: