GeeekPi Малина Пи 4 Изолирани Рое ШАПКА Поддршка IEEE 802.3 болест или 802.3 на Рое Стандард,со Малина Пи Вентилаторот за Ладење 30x30x7mm за Малина Пи 4 Моделот Б / 3Б+ 3Б Плус
Свеж

GeeekPi Малина Пи 4 Изолирани Рое ШАПКА Поддршка IEEE 802.3 болест или 802.3 на Рое Стандард,со Малина Пи Вентилаторот

DEN 623.76

Достапно е за нарачката

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Стандард : IEEE 802.3 af-2003 Рое.Влезен напон : 37~57 V DC, Класа 2 уред;Излезен напон : 5 V DC/2.5;.Ладење : 30мм x 30мм brushless фан; Целосно изолирани вклучен режим за напојување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.