ZTZ Преносни Лицето Чистење со Четка Мини Електрични Масажа за Перење Лицето Машина за Длабоко Чистење Водоотпорен Силикон Чистење Алатка,Розова
Свеж

ZTZ Преносни Лицето Чистење со Четка Мини Електрични Масажа за Перење Лицето Машина за Длабоко Чистење Водоотпорен

DEN 2184.00

Достапно е за нарачката

[Преносни Здравјето на Кожата Докторот]На силикон чистење на лицето четка успева во длабоко чистење, напаѓање на другите шминка, маснотии, груба кожа, јагода носот, и груба пора. [Прилагодување на фреквенција на Вибрации на Технологијата]Околу 8000 вибрации во минута интензивно ја чисти порите и лифтови кожата. [IPX6 Водоотпорен]Целосно да се перат за лесно чистење.Може да се користи во секое време со безбедност и удобност. [Корисници Пријателски Дизајн]Еден Копчето On-off, одделени пренесување нагоре и надолу копчето, handhold дизајн, и батерија во мини големина направи ефикасна за двете дневни домашна употреба и патување употреба. [5 Брзини на Вредноста]најсоодветен интензитет може да се користи за различни потреби и разни типови на кожа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.