ELUCHANG Играчка Организатор Складирање Кутија Градите со Флип-Горниот Капак,Големи Количка за Играчки Бин Кошница за Детска Соба,Расадник,Playroom,Плакар,Куќа Организац?
Свеж

ELUCHANG Играчка Организатор Складирање Кутија Градите со Флип-Горниот Капак,Големи Количка за Играчки Бин Кошница

DEN 719.76

Достапно е за нарачката

【Голем Капацитет Детска Играчка Организатор】Играчка кутија Мерки : 24.4"x13" x15.9".Доволно голема, да ги задржи вашите играчки и предмети за домаќинството организирани. 【Количка за Дизајн и Монтажни Капак】играчка градите може да биде folable и лесно носење,може да биде укината станот за да зачувате простор кога не го користите.Отстранлив флип врвот капак може да се спречи од прашина во постигнување. 【Цврсти и Издржливи Материјали】Направени од премијата не-плетени ткаенини и задебелена картон, оваа играчка градите доаѓа со здрав справи и на предната и задната страна,лесно да се носат и да се движат. 【Mutipurpose Играчка Градите】Идеална играчка градите на продавница за облека, играчки, постелнина, резервни beddings за дневна соба, спална соба, бања, комунални соба, детска соба, бебе соба соба, плакар, ученичките домови, condos, перална, дури и во ходникот. 【100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА】Било кој квалитет на прашања што се однесуваат на нашиот Играчка Градите, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за замена или целосна наплата, ние секогаш сме тука за вас.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

MOOG K440032 Pitman Рака
Свеж
MOOG K440032 Pitman Рака
Достапно е за нарачката
DEN 887.52
Оценка на купувачите: