F Fityle Салон Смола Се Справи Со Четка За Бричење Нерѓосувачки Челик Сапун Крем Кригла Сад Првенство Сет
Свеж

F Fityle Салон Смола Се Справи Со Четка За Бричење Нерѓосувачки Челик Сапун Крем Кригла Сад Првенство Сет

DEN 287.76

Достапно е за нарачката

* Бричење кригла сад има мазна површина, со рачка, лесен за употреба, лесно да се чисти и да се создаде пена, погоден за сите четки за бричење. * Четка работи подеднакво добро со двете сапуни и креми, Тоа може да создаде совршен богата пенливата. * Бричење сад и четка за полнење, рачно изработени смола се справи со брада четка, од не ' рѓосувачки челик за бричење кригла ('рѓа-доказ и трајни). * Мажите секојдневно бричење четка, голема за салон, дома, лична и професионална употреба, совршен подарок за пријатели, сопруг, татко. * Големина : Прибл.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.