Crystallove 2 парчиња 10 Круг Sliver Картон Торта Тапан 1/2 Дебелина Круг Торта База за Презентирање Декорирани Колачи
Свеж

Crystallove 2 парчиња 10 Круг Sliver Картон Торта Тапан 1/2 Дебелина Круг Торта База за Презентирање Декорирани

DEN 1624.80

Достапно е за нарачката

Материјал на тркалезна торта одбори : Картон Хартија wraped со фолија, го покрива врвот и страните.Големина на торта тапан пакет : 10inch, 2 парчиња/пакет.Отстрани торта круг пакет од пакување.Избришете со чиста влажна крпа пред и по употреба.Расположливиот торта одбор лагер со 12mm дебелина, добро за поддршка на роденден, свадба декорација на торти.Торта одбор се прикаже одличен за пекарски или угостителство прикажува.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.