Hegebeck Индустриски Тапи Пластични Заострените Совет Издавање Пополни Игла 22Ga Сина 100PCS
Свеж

Hegebeck Индустриски Тапи Пластични Заострените Совет Издавање Пополни Игла 22Ga Сина 100PCS

DEN 292.56

Достапно е за нарачката

【Параметар】- Совет Внатрешен Дијаметар : 0.41 mm/0.02 инчен;Совет Надворешниот Дијаметар : 0.65 mm/0.03 инчен;Модел : 22 Ga Искрен Совет;Боја : Сина;. 【Широко се Користи】- Одлично за DIY лепење станот назад rhinestones,накит изработка,пополнување мастило или масло,електронски компоненти,хоби занаети,итн.;. 【Посебни Designe】- Со целосно навој луер заклучување за да се избегне лизгање, Навој Луер коси одговара на сите стандардни шприцеви;. 【Примена Опсег】- Корисно за сврзување блиску монтирање делови,претходно собрани дела,заклучување пластични сврзувачки елементи и подесувате-доказ прилагодливи сврзувачки елементи;. 【Производ, Услуга】- ве Молиме да бидат сигурни да ги купите нашите производи.Ако имате било незадоволство со нашите производи,ве молиме да не контактирате на време,ние ќе ви даде задоволителен одговор;.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.