Pandaren Ps4 Конзола Целосна Кожата Налепница Екрани (PSone стил Сива Кожа X 1 + Контролер на Кожата X 2)
Свеж

Pandaren Ps4 Конзола Целосна Кожата Налепница Екрани (PSone стил Сива Кожа X 1 + Контролер на Кожата X 2)

DEN 2140.80

Достапно е за нарачката

Токму сечат за да одговараат на вашиот Play Station 4 (PS4).Конзола на кожата x 1 и контролер кожи x 2. Супер лесно да се држиме, Настава е во слика листи.Едноставно да се отстрани исклучите целосно и restick слободно.Го прави вашиот Play Station 4 (PS4) е ексклузивен изглед.Донесе ексклузивен личност конзола на кожата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.