Професионални Clipper Чувари Сечење Водичи за Wahl Clippers со Метален Клип – Од 1/16 Инчен 1 Инч, Одговара на Сите Полна Големина Wahl Clippers, Multicolor
Свеж

Професионални Clipper Чувари Сечење Водичи за Wahl Clippers со Метален Клип – Од 1/16 Инчен 1 Инч, Одговара

DEN 383.76

Достапно е за нарачката

За адаптација на Моделот : Flymony Сечење водичи чешли е наменета за повеќето модели на Wahl/Surker Коса Clippers, Премија Сечење Водичи ќе ги собере сите clipper ножеви со големина на 42-46mm*48mm. (Внимание : Нашиот водич чешли не се compatitable со wahl од кикирики ножици).Премиум Квалитет : Направен од висок квалитет на КОМПЈУТЕР и Метални материјали, Трајни Лесно да се чисти, Умерена цврстина и ви дава најголема заштита.Лесен за Користење : Совршено се вклопуваат лесно да се прибере и полетување со метален клип.Секое чешел е дизајниран да планирам низ косата брзо и ефикасно за заштеда на време и за вас и за вашиот клиент.Разни Опции : нека ти скриј било која должина на косата лесно на вашето лице,Тие вклучуваат 1/16", 1/8", 3/16", ¼", 3/8", ½", 5/8", ¾", 7/8" и 1".Услуги на клиентите : Вие секогаш уживам во 30-ДЕНА наплата без причина, и 24/7 поддршка на корисниците на оваа сечење водич чешли сет.Остатокот увери да го купи и да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви проблеми.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

MOOG K440032 Pitman Рака
Свеж
MOOG K440032 Pitman Рака
Достапно е за нарачката
DEN 887.52
Оценка на купувачите: