БОШ GOP18V-28N Голи Алатка 18V ЕЗ Brushless StarlockPlus Осцилирачки Мулти-Алатка со 2.0 AH батерија
Свеж

БОШ GOP18V-28N Голи Алатка 18V ЕЗ Brushless StarlockPlus Осцилирачки Мулти-Алатка со 2.0 AH батерија

DEN 4694.64

Достапно е за нарачката

Starlock 3-D алатка-додаток интерфејс – најдобар во класа зафат значи повеќе пренос на вртежен момент.Мулти-алатка флексибилност – се постигне флеш-сечење, се фрлам-сечење, брусење, пескарење, и многу други задачи.Компатибилен со сите Бош 18-Volt Литиум-Јонска алатки и полначи.Уникатен и Кул Пак Дизајн : Посебна топлина проводници за домување и ребра повлекува топлината подалеку од внатрешноста на батеријата, одржување на батеријата ладилникот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

MOOG K440032 Pitman Рака
Свеж
MOOG K440032 Pitman Рака
Достапно е за нарачката
DEN 887.52
Оценка на купувачите: