Струг Машини LCD, 34 Малку Core Чип, Мелење Машини LCD Нова Структура LCD Екран за 5 Оски LCD Метар за Линеарни Енкодер LCD Дисплеј(САД прописи)
Свеж

Струг Машини LCD, 34 Малку Core Чип, Мелење Машини LCD Нова Структура LCD Екран за 5 Оски LCD Метар за Линеарни

DEN 1521.60

Достапно е за нарачката

Класичен Изглед : По beening внимателно изработката, не само што имаат класичен изглед, но исто така има и висока цена перформанси.LCD Екран : Донесува 7in вистинската боја LCD екран и леене школка, многу лесно да се идентификуваат и да е со силна анти-мешање способност.Функцијата за помош : Изграден во функција за помош, ослободување раце од хартија, прирачници, така што подобро да се подобри ефикасноста на работата.Нова Структура : 34 Малку core чип, 64 M работи меморија, високо ниво на интеграција, и со допир на сонда функција, погодно за мерење на работен опсег.Строги Стандард : Строго по индустриски стандарди и контрола на квалитетот за да се задоволат вашите повисоки барања.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

MOOG K440032 Pitman Рака
Свеж
MOOG K440032 Pitman Рака
Достапно е за нарачката
DEN 887.52
Оценка на купувачите: