OESS 4pcs 1ml Дебело Стакло Дипломирал Dropper Pipettes со Црвена Силиконски Капи
Свеж

OESS 4pcs 1ml Дебело Стакло Дипломирал Dropper Pipettes со Црвена Силиконски Капи

DEN 400.80

Достапно е за нарачката

Пакет се вклучени : 4pcs 1ml дебело стакло дипломирал dropper pipettes со црвена силиконски капи.Pipettes се направени од borosilicate стакло,дебела и издржливи.Матурата е многу прецизна, јасна и професионално, на калибрација знаци се лесно читливи.Стаклото pipettes се еколошки и не-toxic It е, исто така, еднократно по исчисти,и подобро од пластични pipette.Голем резервоар за примање и издавање течности.Се применува за лаборатории за тестирање, лаборатории, хемија, микробиологија, течности, мириси и повеќе.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.