Tekonsha Продиџи® RF Приколка Кочница Контролер, Пропорционално, од 1 до 3 Оски
Свеж

Tekonsha Продиџи® RF Приколка Кочница Контролер, Пропорционално, од 1 до 3 Оски

DEN 7979.28

Достапно е за нарачката

Далечински Рачни Unit No под цртичка жици е потребно – користи безжична комуникација.Оригиналниот "Поттик" функција придонесува за различни нивоа на кориснички сопирање.Систем работи континуирано дијагностика и прикажува кодовите во рака одржа единица екранот.Приклучоци во стандард 12-volt моќ додаток адаптер. 5 година ограничена гаранција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

MOOG K440032 Pitman Рака
Свеж
MOOG K440032 Pitman Рака
Достапно е за нарачката
DEN 887.52
Оценка на купувачите: