HuaShslt Канцеларија СТП Кожа Desktop File Носителот Фах Двоен Слој за Бизнис Документ Организатор Рек Списание Стојат Биро за Складирање Биро Фах Фах Биро Уредната Organiser (Б?
Свеж

HuaShslt Канцеларија СТП Кожа Desktop File Носителот Фах Двоен Слој за Бизнис Документ Организатор Рек Списание

DEN 1438.08

Достапно е за нарачката

Документ послужавник за чување документи и датотеки уредно подредени и лесен за пристап.Наредени дизајн промовира простор за заштеда на практичноста и ефикасност.Издржливи метална конструкција обезбедува долготрајни сила и перформанси.ПОГОДЕН за Канцеларија, дома и на училиште.Чувајте ги вашите биро добро организиран и средена.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

MOOG K440032 Pitman Рака
Свеж
MOOG K440032 Pitman Рака
Достапно е за нарачката
DEN 887.52
Оценка на купувачите: