Playrealm FPS Thumbstick Extender Гума, Силикони Зафат Покрие 2 Поставува за Xbox Серија X/S & Xbox Еден Контролер(Ghost Црвено)
Свеж

Playrealm FPS Thumbstick Extender Гума, Силикони Зафат Покрие 2 Поставува за Xbox Серија X/S & Xbox Еден Контролер(Ghost

DEN 287.76

Достапно е за нарачката

Зголемена Точност - Зголемен движат во опсег за истиот агол на стап по инсталирањето разредител, многу полесно да се изврши прецизна цел, свртување или движење, намален замор;.Најдобри Зафат .Pefect Заштита - Со поставува инсталиран на обезбедува prefect заштита на ранливите оригинални стапови на вашиот контролер, избегне каква било можеби штета;.Различна Висина Options - Инсталирајте extender .НАЈАВА - сетовите се компатибилни со Xbox Серија X/S Чистење на контрола за најдобри перформанси; Чувајте го поставува подалеку од деца под 3 години, Чувајте го поставува патот од топлина sorce и киселина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.