Деликатна Практични Цврстина 6.35 mm Допрете Вежба Малку Златна Боја Малку Вежба 5 Големини за Внатрешни Чип Отстранување(High Speed Челик 4341 Злато M10 Еден)
Свеж

Деликатна Практични Цврстина 6.35 mm Допрете Вежба Малку Златна Боја Малку Вежба 5 Големини за Внатрешни Чип

DEN 198.96

Достапно е за нарачката

Ние обезбедува 5 различни видови на допрете го вежба малку да ги задоволи различните потреби.На вежба интегриран со функцијата на внатрешна чип отстранување.Со 15mm достапни должина,на вежба малку е погодна за многу работи.Рака допрете го вежба малку е изработени од high speed челик,трајни и има долг животен век.Нежен и практични, висока цврстина, цврста и силна.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.