Yardwe 5Pcs Птици Фидер Работам Waterer Клип со Автоматско Вода за Пиење Sprinkler Доказ Птица Првенство за Папагали Budgie Cockatiel Lovebirds (М)
Свеж

Yardwe 5Pcs Птици Фидер Работам Waterer Клип со Автоматско Вода за Пиење Sprinkler Доказ Птица Првенство за

DEN 299.76

Достапно е за нарачката

Професионална Употреба, може да се користат како добар птица работам.Ве молиме мерка вашиот фидер вратата за да се осигура дека птица фидер ќе се вклопи во вашиот птичји кафез ;.Лесно да додадете вода, заштедите вашето време и напор ; Нема неред : Тоа не се далеку со слаб вода.Вашиот птица влегува и се пие, нека овие чиста вода престој во шише.На работам се направени од издржлив пластика, со што чистење и refilling процес многу едноставна.Тоа може да се поправи и во секое место може да биде фиксна, како што се ѕидови, кафези, итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.