Торта Тапани Круг 14 Инчи - (Златни, 1-Pack) - Здрав 1/2 Инчи Дебела - Професионални Мазна, Прави Агли
Свеж

Торта Тапани Круг 14 Инчи - (Златни, 1-Pack) - Здрав 1/2 Инчи Дебела - Професионални Мазна, Прави Агли

DEN 167.76

Достапно е за нарачката

Ги ПРЕЗЕНТИРААТ ВАШИТЕ ТОРТИ УБАВО И ПРОФЕСИОНАЛНО - си работи напорно за производство на убава торта и сакате да се прикаже на платформа достоен за тоа.ЗАШТИТА на ВАШИОТ ТОРТА СО СИЛЕН И ЗДРАВ БАЗА - последното нешто што сакате е да имате на вашиот торта на слаба одбор кој може да се наведнувам, па дури и колапс и да го оштети вашиот ремек-дело.БЕСПЛАТНИ ТОРТА ЛЕНТА СО ГОЛЕМ МУЛТИ ПАКЕТИ - две слободни ролни на шампањ злато сатен торта лента со КРУГ 6-ПАКЕТИ и 12-ПАКЕТИ само.МАЗНИ РАБОВИ - Ние, исто така, имаат торта тапани со целосно завиткан рабовите, со што најдобро одговараат на путер крем колачи или слични каде маснотии дамки може да биде проблем.Ако може да се оди со овие мазна работ торта тапани сепак, ќе биде воодушевен со екстра дека изгледот и чувството на ВИСОК КВАЛИТЕТ и ПРОФЕСИОНАЛНОСТ што тие носат.ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ MULTIPACKS на РАСПОЛАГАЊЕ - ако сакате купуваат на големо за да заштедите време и пари, а потоа проверете multipack опции кои претставуваат голема вредност за пари.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

MOOG K440032 Pitman Рака
Свеж
MOOG K440032 Pitman Рака
Достапно е за нарачката
DEN 887.52
Оценка на купувачите: