Се придржуваат До Летаат Бебе Птица Папагал Мали Миленичиња Прирачник за Хранење Шприц Сет со 6 персонални Компјутери Криви Gavage Цевки и Нерѓосувачки Челик Метал Хр
Свеж

Се придржуваат До Летаат Бебе Птица Папагал Мали Миленичиња Прирачник за Хранење Шприц Сет со 6 персонални Компјутери

DEN 527.76

Достапно е за нарачката

Пакет се вклучени : 1pc шприц; 6 компјутери хранење Gavage Цевки ;2 парчиња од Нерѓосувачки Челик, Метални Хранење на Лажица; 1pc Млади Птица Работам.Материјал : не ' рѓосувачки и пластика,челик шприцеви со лесно пренослив клипот.Мала тежина, едноставна структура, лесно да се исчисти, не е лесно да се скрши.Главно се користи за исхрана на млеко да папагал и други млади птици во текот на анаеробни млеко период,или да се хранат течни медицина и храна за болните птици.Висока температура отпорни, Трајни производи за долго време не да ги искривуваат, не рѓа.Точни скала дизајн,може да и контрола на количина на млеко и течни медицина и храна.Храна одделение силиконски птица внесувач, тоа е многу мек,Тоа може да се замеси и ќе не боли грлото на младите птици, погодна за исхрана на било младите птици и млади домашни миленици.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.