Лемење Блок,Кварц Одбор Отпорни на Топлина, Накит Одлуки, Лемење, Заварување Блок, Поправка Работа Површина Накит Изработка на Материјали за Полнење со Накит Алатк?
Свеж

Лемење Блок,Кварц Одбор Отпорни на Топлина, Накит Одлуки, Лемење, Заварување Блок, Поправка Работа Површина

DEN 664.56

Достапно е за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. ✔ МОРА да ИМААТ JEWERY ПРАВЕЊЕ на РЕЗЕРВИ – На ѓердан поправка комплет прави накит одлуки и ѓердан поправка лесно и мазно.Тоа е совршен за било стручен или само аматерски изработка на накит и љубители на стартер да го сторат накит изработка на проект, накит beading проект, накит поправка и други DIY проекти. ✔ ВРЕДИ да се ИМА – Изработени од високо квалитетен материјал, безбедно и трајно да ја користите.Професионални jewelers употреба лемење блок како површината на која лемење скапоцени метали. ✔ ВИСОК КВАЛИТЕТ Со голема отпорност на топлина, голема работа површина за лемење скапоцени метали.Одликувајќи се со висока хемиска стабилност и отпорност на абење. ✔ ПРОФЕСИОНАЛЕН ДИЗАЈН – Дизајнирани со нозете за да се задржи одбор малку крена над вашата работа клупа или на маса. ✔ ГАРАНТИРА ПО ПРОДАЖБА – Доколку има какви било проблеми со купувањето, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе им помогне да се реши проблемот во рок од 24 часа!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.