Стискаш Шише Condiment Фармацевт Ketchup Салата Сенф Маслиново Масло Сос Контејнери Тегли Садови со Капаци за Домашна Употреба 1 Дупка (24oz / 700ml)
Свеж

Стискаш Шише Condiment Фармацевт Ketchup Салата Сенф Маслиново Масло Сос Контејнери Тегли Садови со Капаци за

DEN 262.80

Достапно е за нарачката

Направени од храна одделение материјални, не-токсични и невкусна,животната средина и безбедно.Со пресврт на ззп, лесно да се чисти и да се притисне, машина за миење садови безбедно на врвот решетката.Совршен за задржување на сите мирудии, како што се, BBQ сос, маслиново масло, ketchup, сенф, mayo, топла сос.Капа snap на доста прилично безбедно и разумно лесно да се отстрани и да се задржи на прашина од намалувањето внатре во шишиња.Добра големина и облик на телото им овозможува лесна контрола на проток додека се издаваат без оглед на течни youve се стави во неа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.