iMasseuse® Премиум Електронски Massager Замена за Обновливи Влошки 2 Пар (4 одделни подлоги)
Свеж

iMasseuse® Премиум Електронски Massager Замена за Обновливи Влошки 2 Пар (4 одделни подлоги)

DEN 222.00

Достапно е за нарачката

i Masseuse влошки премиум квалитет влошки мерка за 3 инчи долго x 1.77 инчи широка.i Masseuse влошки се дизајнирани да работат оптимално со водечка индустрија на i Masseuse Електронски Massager.i Masseuse влошки се направени од специјални не-плетени материјали.Тие се пофлексибилни.Тие се повеќе издржливи.Тие трае подолго.Ова е за 4 одделни подлоги или (2-2pks) Масажа единица не се вклучени.Ве молиме имајте во предвид се грижи инструкциите да го продолжи животот на вашиот влошки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.