Rubbermaid Комерцијални Производи FG269288GRN Зелена Рециклирање на Ѓубрето Може да Можат да Шише Рециклирање Капак, За Употреба со Untouchable Плоштадот Кантите
Свеж

Rubbermaid Комерцијални Производи FG269288GRN Зелена Рециклирање на Ѓубрето Може да Можат да Шише Рециклирање

DEN 1371.84

Достапно е за нарачката

Одговара на вашиот Rubbermaid Комерцијални Untouchable плоштадот канти.Ултравиолетови стабилизатор минимизира discoloring и исчезнува.Висока Густина полиетилен е силен и отпорен на влага.Колор-кодирани блузи поттикне поделба на материјалите за рециклирање.Мерки 11-1/4" x 20-14".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.