Medline Едноставно Вода Бебе Брише, 99% Вода Решение Брише, Растителна Основа Бамбус Влакна Текстил, 12 Пакети од 60 Count
Свеж

Medline Едноставно Вода Бебе Брише, 99% Вода Решение Брише, Растителна Основа Бамбус Влакна Текстил, 12

DEN 407.76

Достапно е за нарачката

едноставно вода бебе брише функција 99% вода решение.едноставно ја брише водата се вклучи допир на p H balancers & конзерванси. 100% растителна основа бамбус влакна текстил.Овие бебе брише се противалергиски & дерматолог за да се тестираат.Флип-горниот капак чува бебето брише чиста, свежа и влажна 60 бебе брише по пакет, 12 пакети за вкупно 720 брише.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.