Птица Храна/Вода Хранење Алатка, Метал Птица Папагал Фидер Храна, Вода Хранење Сад Милениче Кафез Клип Првенство Фармацевт
Свеж

Птица Храна/Вода Хранење Алатка, Метал Птица Папагал Фидер Храна, Вода Хранење Сад Милениче Кафез Клип Првенство

DEN 167.76

Достапно е за нарачката

На внесувач е потребно за птици во кафез за да ги хранат храна или вода.Може да се сместат вода или храна.Голема фидер за вашите птици или папагали.Нерѓосувачки челик материјал ќе бидат трајни. (птица фидер задолжени за хранење телиња за надвор пол прозорец верверица доказ coneflower закачалка стојат цвет камера пастири кука со столбови на отворено тешки високи палубата guard slinky силна вшмукување чаши еден начин огледало hummingbird големи врти кардинал perky милениче фабрика на пинк сензација пустината челик метал сина, пурпурна портокал закачалки оградата дрво тремот шини замав рака првенство база стои здрав стои патио или удел безжична отворено движење активирано мојот другар камери wifi).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.