FORYILLUMI Мозаик Стакло Бања Додаток Поставува 5Pcs Декоративни Домашна Колекција на рачно изработени модни Додатоци Сет Вклучува Сапун Фармацевт Четка за заби Носител
Свеж

FORYILLUMI Мозаик Стакло Бања Додаток Поставува 5Pcs Декоративни Домашна Колекција на рачно изработени модни

DEN 840.00

Достапно е за нарачката

Уникатен Мозаик Стил : Нашата бања прибор колекции се сите рачно изработени.Исклучителна занаетчиски комбинација од стакло и бетон, што е погодно за вас и вашето семејство да се користи.Високо-квалитетни пластични пумпа и стакло може да се обезбеди долгорочна употреба.Мозаик Стакло Бања Додаток Групи : 5 компјутери бања додаток во собата може да ги задоволи вас и вашето семејство.Пет-парче сет вклучува бања диспензерот за сапун или лосион, 1 четка за заби носителот на кои може да се стави на четири четки за заби, 1 суета послужавник, можете да го користите да се стави козметика, 1 сапун јадење и 1 памук тегла.Бања Додаток Димензии : бања Сапун диспензерот : 3.8" x 3.8" x 8.27", четка за заби носителот : 3.4" x 3.4" x 5.12",суета фах : 6.3" x 0.79" x 10",сапун јадење : 3.9" x 1.02" x 5.2", памук тегла : 4.5" x 4.5" x 4.21".Одличен Подарок Избор : Стакло бања додатоци може да ви помогне брзо да се продавница и да се намали метежот во вашата бања.Рачно изработени мозаик стакло дизајн може да биде одличен избор за вас за да го испратите вашиот љубовник, семејство, пријатели или бања украси.Нека вашата бања tidier.Задоволство Гаранција : бања постави додатоци имаат зајакнување на пакувањето на производот за да се спречи оштетување за време на транспортот.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со задоволителна услуга.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.