Jaronx за BMW Климатизација Knob,Контрола на Климата Knob Копчето Поправка Комплет Авто Температура Прилагодување Ротација Knob Switch за BMW 5 Серијата F10 F11,6 Серија F12 F13,7 Серија F
Свеж

Jaronx за BMW Климатизација Knob,Контрола на Климата Knob Копчето Поправка Комплет Авто Температура Прилагодување

DEN 407.76

Достапно е за нарачката

Компатибилен Возила : BMW Серија 5 F07 F10 F11, 6 Серија F06 F12 F13, 7 Серија F01 F02 F03, Х5 Серија F15 F85, X6 Серија F16 F86.Одговара за предната конзола клима control panel и на задните седишта, клима control panel.Постојат 4 пакети на додатоци во пакет, вклучувајќи knob покрие со 'АВТОМАТСКИ', а knob покрие без'AUTO',а chromed прстен и гумени прстен.Завршен knob се состои од knob покрие,а chromed прстен и гумени прстен.Може да се комбинираат 4 парчиња во копче со "Auto" или копчето без 'Автоматски' според конфигурацијата на вашиот автомобил.Високо-квалитетни материјали : надградена климатизација knob е изработен од ABS+КОМПЈУТЕР материјал, кои се трајни, анти-стареењето и отпорно на Гребење.Стилски дизајн : Ова knob е одличен во Светло-пренос на дизајнот, што го прави моделот на knob јасно видлива.Лесен за инсталација : Прво, со користење на алатката за да pry надолу оригиналниот климатизација knob, а потоа со притискање на нов во knob позиција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.