Hbaydor 6 Компјутери Деца Knifes Постави, Безбедно PP Дрвени Деца Ножеви Сечкање Одбор Престилка за Кујна Деца Печење Сечење Почетници Вистински Готвење, Безбедно Дете Нож
Свеж

Hbaydor 6 Компјутери Деца Knifes Постави, Безбедно PP Дрвени Деца Ножеви Сечкање Одбор Престилка за Кујна Деца

DEN 551.76

Достапно е за нарачката

【Години Безбедност Нож 】Овој здрав и безбеден деца нож изработени од ПОЛИПРОПИЛЕН и дрвен материјал, with serrated рабови за прецизно сечење на плодови, зелена салата, салата, сирење или леб, храна итн.Добар дизајн може да eguard малку прсти од опасности и ризици на остри метални ножеви.Што голем дете безбедно нож одговараат. 【Деца Кујна Почетници Поставите】Оваа децата кујнски нож е погодна за деца' готвење и печење алатка комплет вклучува 3 PP ножеви, 1 дрвен нож, 1 сечкање одбор со Лук мелење функција, 1 престилка за 3-6 години децата, на која Дете може да се намали храна уредно. 【Нула Ризик Операција】Оваа ножеви за деца алатка согласува да ергономски принципи и рачни дизајн.употреба : светлина, не повреда на рацете, лесно да се работи, квалитетот на намалување на храна е толку убава како што од метален нож.тоа го прави на децата среќни да се создаде убава оброк со нивните родители во кујната. 【Одличен Готвач】Секој изработката е почеток на една приказна.Секое дете има храбар срце.Тие сакаат да работат во кујната со себеси и не мора да се грижите за несреќи, бидејќи овој вид на децата Безбедно нож и сечење одбор направи децата да учествуваат во вашата кујна активности и да ги направи независна готвачи. 【Деца Нож Алатки за Учење】Нашите Безбедно деца ножеви се направени со најдобрите суровини и разумно дизајниран,погоден за сите момчиња и девојки.ние и ветуваме да ви обезбеди со висок квалитет на децата готвење ножеви и сечење на табли престилка.Само готвење со вашите деца!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.