Rubbermaid Комерцијални Брутална Ѓубре Може да Капак, Жолта, 55 Литри, FG265400YEL
Свеж

Rubbermaid Комерцијални Брутална Ѓубре Може да Капак, Жолта, 55 Литри, FG265400YEL

DEN 878.40

Достапно е за нарачката

Авто-одвод канали се спречи вода од pooling и се намали уште вода start-up на корпата за ѓубре капак.Snap-заклучување обезбедува капакот безбедно придава на ѓубре може.Гребени им овозможи на кутиите на двата краја и капаци за да бидат наредени да се користи за складирање ефикасно и да се зачува простор.Лесен-за-чистење, лесна конструкција е загарантирана никогаш да не исчезнат, да искриват, крек, или здроби и карактеристики на УВ инхибитор за долг живот во екстремни средини.Ги исполнува NSF 2, 21 одобрување и е USDA Месо и Живина Група се наведени, обезбедување на регулаторната усогласеност за храна складирање и способност да се исчистат.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.