Американскиот од Fostoria, Стакло Крем Стомна & Шеќер Сад, Минијатурни
Свеж

Американскиот од Fostoria, Стакло Крем Стомна & Шеќер Сад, Минијатурни

DEN 540.00

Достапно е за нарачката

Американскиот од Fostoria, Стакло Крем Стомна & Шеќер Сад, Минијатурна, Активни Шема : Не, Circa : 1915 Година, Големина : Крем Стомна 3-1/2" Долго, 2-3/8" Широк, 2-1/2" Висока, Шеќер Сад 4" Долго, 2-5/8" Широк, 2-5/8" Висока, Комплименти чај услуга или да се користат само да се служи со крем и шеќер.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.