Тркала Имајќи Puller Алатка за Полнење Компатибилен со Харли Дејвидсон Мотори | Воланот Имајќи Смена Installer Алатка во Собата за 0.75 1 25мм Лежишта Компатибилен со Свињи од
Свеж

Тркала Имајќи Puller Алатка за Полнење Компатибилен со Харли Дејвидсон Мотори | Воланот Имајќи Смена Installer

DEN 1199.76

Достапно е за нарачката

Компатибилен со најновите Harleys : Ова OMT тркала имајќи puller алатка за полнење е компатибилен со повеќето Харли-Дејвидсон мотори од 2000 до 2020 година, инсталирање или отстранување на нивните лежишта во минути.Сеопфатен Сет : Настрана од вашиот клуч, ова тркала имајќи комплет овозможува се што ви треба—pullers, завртки, плочи, на навој прачки се уште топлина третираат и поцрнети за поголема цврстина и отпорност на корозија.Удобен Случај : Оваа имајќи puller поставите доаѓа со еден удар-украсениот случај, организирање на делови и нивно чување лесно да се носат, продавница, и ги одржува.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.