Професионални Прилагодливи Clippers Ножеви, Јаглероден Челик Коса Тример Замена Ножот за Wahl 8148, Wahl Високи cordless Clipper, Wahl Магија clipper, Пакување од 2 (Коси Сребро)
Свеж

Професионални Прилагодливи Clippers Ножеви, Јаглероден Челик Коса Тример Замена Ножот за Wahl 8148, Wahl Високи

DEN 321.36

Достапно е за нарачката

✂ОДГОВАРА МОДЕЛ:се Вклопува Wahl Corded и Cordless Clippers Вклучувајќи : WAHL Професионални : 8148, 8504, 1919, 8591. ✂ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Отстранување на стари нож, четка од било коса или нечистотија од тример и прикачување на нови замена ножеви за Wahl clippers. ✂ПРОФЕСИОНАЛНА ПРЕЦИЗНОСТ : На clipper сечилото е стандардна големина и работи совршено како истото додатоци кои дојдоа со вашиот оригинален clipper тример за полнење, овозможува прецизност средување и конципирањето. ✂ Топло Совет : Ножици ножеви се направени од Јаглероден челик, ве молиме имајте на ножеви подмачкана.Сечилото е подмачкана кога се испраќаат и може да бидат контаминирани со прашина за време на транспортот. ✂ПОДДРЖУВА ПРЕМИУМ - Friendly гаранција за поддршка без какви било други трошоци кои се потребни.Брзо и лесно стигнат до Услуги на Клиентите да ги реши вашите проблеми во рок од 24 часа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.